Informacje o Zapisach

Zapisy na poszczególne Strefy

1/4 mili

Kto z Was, choć raz pragnął poczuc się jak bohaterowie kultowych "Szybkich i Wściekłych" by stanąć na kresce z przeciwnikiem i odbyć wyścig na ćwierć mili? Podczas Moto Show Suwałki odbędzie się finał Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili czyli najbardziej prestiżowego cyklu wyścigów równoległych w Polsce organizowanego przez SCSCLUB. Udział może wziąć każdy, kto chce sprawdzić swoje umiejętności i osiągi swojego auta zmierzone najlepszym na świecie,homologowanym systemem pomiarowym RaceAmerica. Do zobaczenia na "kresce".

Warunki uczestnictwa i regulamin » Zapisy »


2speed
Bitwa Klubów / Top Of The Season

Miłośników motoryzacji, konkretnych marek samochodów, lubiących dobrą zabawę zapraszamy do udziału w 2speed Tuning Fest. Nie zabraknie konkurencji i konkursów z nagrodami. Zgłaszać się mogą kluby, samochody tuningowane, samochody do car audio.


Strefa Kobiet

Stereotyp – "o nie Baba za kierownicą" eeee to nie u nas :) bądźmy bardziej świadome i pewne siebie. Lubimy motoryzację, dbamy o samochody, potrafimy je picować i jeździmy nie gorzej niż faceci. W każdej dziedzinie sportu jesteśmy dlatego zaprezentujcie się na naszej strefie, poznajcie się nawzajem.


Drift

Naszym marzeniem jest zorganizowanie porządnego driftu z zawodami ale jeszcze nie w tym roku. Tegoroczna edycja będzie jedynie pokazem driftu ale zapewniamy, że będzie to widowiskowe przedstawienie. Jeśli lubisz tego rodzaju sport napisz do nas wiadomość poinstruujemy Cię w jaki sposób będziesz mógł zaprezentować swoje umiejętności.


Truck Day

Jesteście nie odłącznym krajobrazem każdego zakątka. To dzięki Wam są dostarczane wszelkiego rodzaju materiały, urządzenia, dostawy. W ciężarówkach spędzacie większą cześć czasu, często połowę życia. Jeśli jesteś w niej, aż tak zakochany, że tuningujesz swoją maszynę to nie możesz tego zatrzymywać tylko dla siebie. Odwiedź naszą imprezę i pokaż się światu.


Auta zabytkowe

Na naszym wydarzeniu nie może zabraknąć samochodów, które tworzyły histerię Polskiej motoryzacji. Jeśli chcesz pokazać młodszym pokoleniom, czym jeździło się kiedyś, masz jedyną taka okazję w regionie aby zaprezentować swoje auto na dwudniowej imprezie motoryzacyjnej, która przyciąga całe rodziny.


Motocykle

Adrenalina i szybkość to Twój żywioł? A może wolisz klasyczny styl i wygodę? Nie ważne jakim jednośladem jeździsz- strefa motocykli czeka na Ciebie. Przyjedź i podziel się swoją pasją.


Formularz zapisu


13.0614.0613-14.06
Tak, posiadaNie, nie posiada


Tak, zabieram naczepęNie, przyjadę tylko ciągnikiem
0ha
POWIERZCHNIA
0m
PAS STARTOWY
0
PULA NAGRÓD
0+
ATRAKCJE

Partner Strategiczny

Partner Honorowy

Partnerzy Wspierający

Partnerzy Medialni