Informacje dla Mediów

Akredytacja dla mediów

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania Moto Show Suwałki. Akredytacja dla prasy jest bezpłatna i obowiązuje przez 2 dni wydarzenia.


O akredytacje mogą ubiegać się osoby posiadające aktualną legitymację prasową i osoby z udokumentowaną działalnością dziennikarską (np. linki do artykułów).


Po odbiór identyfikatorów zapraszamy do Biura Organizatora w czasie trwania wydarzenia.
Informacje dla Mediów

Notka Prasowa

Polski biegun zimna- z tego właśnie znane są Suwałki. Ale już niedługo, Suwałki będą się kojarzyć z wydarzeniem, które na pewno rozgrzeje zarówno fanów motoryzacji, jak i każdego zwolennika imprez rodzinnych - 8 Moto Show Suwałki. Impreza ta odbędzie się pod Patronatem Miasta Suwałki od 28 do 29.08.2021r na nowo wybudowanym lotnisku, w godzinach 10.00-18.00.

Ogólnopolskie wyścigi na 1/4 mili, czy pokazy driftu, to tylko część atrakcji dostępnych na imprezie. Na miłośników adrenaliny będą czekać skoki na bungee, loty helikopterem. Pasjonaci motoryzacji będą mogli podziwiać projekty, nie tylko z Polski ale z Litwy, Łotwy i Estonii. Oprócz klubów motoryzacyjnych, swoje strefy będą miały motocykle, auta zabytkowe, tuningowe, a nawet ciężarowe. Nie zabraknie także strefy Moto Kobiet. Na najmłodszych uczestników będzie czekać strefa zabaw, której gospodarzami zostaną Superbohaterowie. Całość wydarzenia umilać będzie strefa food trucków.

8 Moto Show Suwałki, to również spotkanie z wiodącymi firmami z całej Polski. Podczas dwóch dni imprezy, będą oni prezentować swoje produkty, dzielić się rozległą wiedzą, a także dadzą popis swoich możliwości podczas pokazów autodetailingu czy oklejania aut.


8 Moto Show Suwałki to impreza, która łączy zlot motoryzacyjny na ogólnopolskim poziomie z festiwalem rodzinnym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.motoshowsuwali.pl , gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia, a także bilety wstępu. Dla osób zdecydowanych wziąć udział w imprezie, mamy niespodziankę- bilety w przedsprzedaży w promocyjnych cenach. Do 25.08.2021 można nabyć bilet jednodniowy w cenie 20zł, lub dwudniowy za jedyne 35zł. Bilety normalne będą również dostępne w dniu imprezy ale ich cena to 30 lub 60 zł w zależności na ile dni. Nie warto więc długo się zastanawiać, czy wziąć udział w 8 Moto Show Suwałki zarówno ze względu na liczne atrakcje, jak i ceny biletów w przedsprzedaży.

W tym roku po raz pierwszy wprowadziliśmy Bilet Rodzinny. Jest to nowość, z której warto skorzystać, jednak jest to oferta ograniczona w czasie. Do dnia 25.07.2021 bilet taki można nabyć w cenie od 13 zł za osobę, zaś po 25.07. jego cena będzie wynosić od 15 zł za osobę. Sprzedaż biletów rodzinnych kończy się z dniem 25.08.2021r i w dniu wydarzenia na będzie można kupić biletu rodzinnego. Dzieci do 11-go roku życia z legitymacją i opiekunem posiadającym bilet wstępu wchodzą za darmo.


8 Moto Show Suwałki - moc atrakcji i pasji do motoryzacji, doprawiona szczyptą wyśmienitej kuchni. Nikogo nie może tam zabraknąć. Do zobaczenia na nowym lotnisku w Suwałkach w dniach 28-29.08.2021r.

Jeżeli chcesz zgłosić się jako uczestnik na jedną ze stref motoryzacyjnych lub chcesz zostać wystawcą i reklamować swoją firmę na jednym z największych Eventów we wschodniej części Polski koniecznie odwiedź stronę www.motoshowsuwalki.pl
Nasze media

Pliki do pobrania

0ha
POWIERZCHNIA
0m
PAS STARTOWY
0
PULA NAGRÓD
0+
ATRAKCJE

Partner Strategiczny

Partner Honorowy

Partnerzy Wspierający

Partnerzy Medialni